DFK-20-0001
SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
DFK-20-0001
Hersteller:
SCHURTER Inc.
Beschreibung:
CMC 1A 2LN TH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR) (Max) 500mOhm
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.787" L x 0.787" W (20.00mm x 20.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series DFK
Voltage Rating - DC -
Package / Case Nonstandard
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 1A