DFSG-33-0001
SCHURTER Inc.
Produkt-Nr.:
DFSG-33-0001
Hersteller:
SCHURTER Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 5A 70 MOHM TH
Auf Lager : 28
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Current Rating (Amps) 5 A
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.299" L x 1.299" W (33.00mm x 33.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 70mOhm