DG201ADJ
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Produkt-Nr.:
DG201ADJ
Paket:
16-PDIP
Beschreibung:
IC SWITCH SPST-NCX4 200OHM 16DIP
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Current - Leakage (IS(off)) (Max) 5nA
Crosstalk -90dB @ 100kHz
-3db Bandwidth -
Channel-to-Channel Matching (ΔRon) -
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Voltage - Supply, Dual (V±) ±4.5V ~ 18V
Supplier Device Package 16-PDIP
Voltage - Supply, Single (V+) -
Series -
Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) 5pF, 5pF
Package / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm)
On-State Resistance (Max) 200Ohm