DGN1.75BK25
Techflex
Produkt-Nr.:
DGN1.75BK25
Hersteller:
Techflex
Beschreibung:
EXPAND SLEEVE 1.75" X 25' BLACK
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Color Black
Material -
Liquid Protection -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Type Attributes Expandable
Series Dragon
Type Sleeve
Length 25.00' (7.62m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 1.750" (44.45mm)
Environment Protection -
Mfr Techflex
Diameter - Outside, Non-Expanded -
Abrasion Protection -
Diameter - Inside, Expanded 2.125" (53.97mm)