DLC0283BCM04CB-1
DLC Display Co.,Ltd
Produkt-Nr.:
DLC0283BCM04CB-1
Beschreibung:
2.83" TFT 240X320
Auf Lager : 98
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Touchscreen -
Viewing Area 46.00mm W x 60.80mm H
Dot Pixels 240 x 320
Controller Type ST7789V
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 2.83" (71.88mm)
Series -
Display Type TFT - Color
Backlight LED
Background Color -
Mfr DLC Display Co.,Ltd
Dot Size -
Package Box
Interface MCU
Dot Pitch 0.18mm W x 0.18mm H