DLM1-156P
ITT Cannon, LLC
Produkt-Nr.:
DLM1-156P
Hersteller:
ITT Cannon, LLC
Beschreibung:
CONN HOUSING 156POS PNL MNT
Auf Lager : 37
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Rows 6
Number of Positions 156
Color -
Connector Usage Plug
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Series DLM
Connector Style -
Note Contacts Not Included
Mfr ITT Cannon, LLC
Pitch 0.100" (2.54mm)