DNF14-187FIB-3K
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
DNF14-187FIB-3K
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187
Auf Lager : 5726
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Insulation Fully Insulated
Tab Width 0.187" (4.75mm)
Tab Length -
Tab Thickness 0.032" (0.81mm)
Color Blue
Terminal Type Standard
Contact Finish Tin
Termination Crimp
Gender Female
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Wire Gauge 14-16 AWG
Series Disco™ ReelSmart™
Length - Overall 0.780" (19.81mm)
Insulation Diameter 0.160" (4.06mm)