DNF14205FIBX-2K
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
DNF14205FIBX-2K
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187
Auf Lager : 7866
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Insulation Fully Insulated
Tab Width 0.187" (4.75mm), 0.205" (5.21mm)
Tab Length -
Tab Thickness 0.032" (0.81mm)
Color Blue
Terminal Type Standard
Contact Finish Tin
Termination Crimp
Gender Female
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Wire Gauge 14-16 AWG
Series Disco™
Length - Overall 0.870" (22.10mm)
Insulation Diameter 0.240" (6.10mm)