DNF18-250FI-L
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
DNF18-250FI-L
Beschreibung:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Auf Lager : 212
Insulation Fully Insulated
Tab Width 0.250" (6.35mm)
Tab Length -
Tab Thickness 0.032" (0.81mm)
Color Red
Terminal Type Standard
Gender Female
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Wire Gauge 18-22 AWG
Series Pan-Term®
Length - Overall 0.940" (23.88mm)
Insulation Diameter 0.140" (3.56mm)