DNFR18-250FIB-L
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
DNFR18-250FIB-L
Beschreibung:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Auf Lager : 5410
Insulation Fully Insulated
Tab Width 0.250" (6.35mm)
Tab Length -
Tab Thickness 0.032" (0.81mm)
Color Red
Terminal Type Angled - 90°, Flag
Gender Female
Mounting Type Free Hanging (In-Line), Right Angle
Product Status Active
Wire Gauge 18-22 AWG
Series Pan-Term®
Length - Overall -
Insulation Diameter 0.178" (4.52mm)