DPS-120AB-3 B
Delta Electronics
Produkt-Nr.:
DPS-120AB-3 B
Hersteller:
Delta Electronics
Beschreibung:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency BSMI, CB, CCC, CE, cULus, GS, KC, NOM, PSE, RCM
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 6.69" L x 3.35" W x 1.57" H (170.0mm x 85.0mm x 40.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 5A
Series -
Power (Watts) 120 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized International
Cord Length 47.2" (1.20m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Mfr Delta Electronics
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC