DPS150100-P6/RN
CUI Inc.
Produkt-Nr.:
DPS150100-P6/RN
Hersteller:
CUI Inc.
Beschreibung:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Polarization Negative Center
Input Type Cord
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm
Approval Agency -
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension -
Product Status Obsolete
Weight -
Current - Output (Max) 1A
Series -
Power (Watts) 15 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized North America
Cord Length 72" (1.83m)
Efficiency -
Voltage - Output 15V
Mfr CUI Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 132 VAC