Zuhause / RF Multiplexers / DPX201990DT-4151A2
minImg
DPX201990DT-4151A2
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
DPX201990DT-4151A2
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
RF DIPLEXER 872.5MZ/1.78GHZ 0805
Auf Lager : 2748
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series DPX
Type Diplexer
Frequency Bands (Low / High) 800MHz ~ 945MHz / 1.57GHz ~ 1.99GHz