DR050P080-S
Chip Quik Inc.
Produkt-Nr.:
DR050P080-S
Hersteller:
Chip Quik Inc.
Beschreibung:
DUAL ROW 0.5MM PITCH 80-PIN CONN
Benutzer handbuch
Number of Positions 80
Inner Dimension -
Material Stainless Steel
Thermal Center Pad -
Product Status Active
Thickness -
Series Proto-Advantage DR
Type -
Mfr Chip Quik Inc.
Pitch 0.020" (0.50mm)