DR08104700
MGS ELETRONICA
Produkt-Nr.:
DR08104700
Hersteller:
MGS ELETRONICA
Paket:
Radial
Beschreibung:
FIXED INDUCTOR DRW 08 X 10 470 U
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.394" (10.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 530 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Supplier Device Package Radial
cms-filter-header-package Bulk
Ratings -
DC Resistance (DCR) 770mOhm
Inductance 470 µH