DR10K3950-24
DMQ
Produkt-Nr.:
DR10K3950-24
Hersteller:
DMQ
Beschreibung:
NTC thermistor
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
B0/50 -
Resistance Tolerance ±3%
B25/100 -
B Value Tolerance ±4%
Mounting Type Free Hanging
Product Status Active
B25/75 -
Length - Lead Wire 24.00" (609.6mm)
Series -
Resistance in Ohms @ 25°C 9.88k
Package / Case Cylindrical Probe, Aluminum
Power - Max 10 mW