DR124-2R2-R
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
DR124-2R2-R
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 9.1A 7.1MOHM SMD
Auf Lager : 437
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 11.45A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 9.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7.1mOhm Max
Inductance 2.2 µH