DR2260D30WRJ
Sensata-Crydom
Produkt-Nr.:
DR2260D30WRJ
Hersteller:
Sensata-Crydom
Beschreibung:
RELAY SSR 600V 30A DIN RAIL
Benutzer handbuch
Load Current 30 A
Termination Style Elevator Screw Terminal
Output Type AC
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 ~ 600V
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Series DR22
Package / Case SSR with Integrated Heat Sink
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 4 ~ 32VDC