DR254P20-S
Chip Quik Inc.
Produkt-Nr.:
DR254P20-S
Hersteller:
Chip Quik Inc.
Beschreibung:
DUAL ROW 2.54MM PITCH 20-PIN CON
Benutzer handbuch
Number of Positions 20
Inner Dimension -
Material Stainless Steel
Thermal Center Pad -
Product Status Active
Thickness -
Series Proto-Advantage DR
Type -
Mfr Chip Quik Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)