DRA1-MP240D3
Sensata-Crydom
Produkt-Nr.:
DRA1-MP240D3
Hersteller:
Sensata-Crydom
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 3A 24-280V
Auf Lager : 23
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Current 3 A
Termination Style Screw Terminal
Output Type AC, Zero Cross
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 24 V ~ 280 V
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series DRA
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 3 ~ 32VDC