DRAP125-100-R
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
DRAP125-100-R
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 5.57A 21 MOHM SMD
Auf Lager : 600
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 165°C
Current - Saturation (Isat) 7.22A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.240" (6.10mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.57 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 21mOhm Max
Inductance 10 µH