DRAP125-221-R
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
DRAP125-221-R
Beschreibung:
FIXED IND 220UH 1.14A 500MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 165°C
Current - Saturation (Isat) 1.47A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.240" (6.10mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.14 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 500mOhm Max
Inductance 220 µH