DS1050U-010+
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Produkt-Nr.:
DS1050U-010+
Paket:
8-uMAX/uSOP
Beschreibung:
IC OSC PROG TIMER 10KHZ 8USOP
Auf Lager : 165
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Count -
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 50 µA
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-uMAX/uSOP
Series -
Type Programmable Timer
Package / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V
Mfr Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Frequency 10kHz