DS2436X12-6PY
Little Giant
Produkt-Nr.:
DS2436X12-6PY
Hersteller:
Little Giant
Beschreibung:
DEEP SHELF TRUCK, 12" DEEP, 1200
Auf Lager : 29
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type Service Cart
Capacity 3600 lbs
Color Gray
Mfr Little Giant
Wheel/Caster Diameter 6"
Material Steel
Package Bulk
Size / Dimension 36" L x 24" W x 36-1/2" H