DS33X162+
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Produkt-Nr.:
DS33X162+
Paket:
256-CSBGA (17x17)
Beschreibung:
IC INTFACE SPECIALIZED 256CSBGA
Benutzer handbuch
Series -
Applications Data Transport
Package / Case 256-LBGA, CSBGA
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V