Zuhause / Oscillators / DSA6331JA2BB-025.0000VAO
minImg
DSA6331JA2BB-025.0000VAO
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
DSA6331JA2BB-025.0000VAO
Beschreibung:
SPREAD SPECTRUM OSC. FOR AUTO.,
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth ±0.50%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Function -
Series DSC63XXB
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VLGA
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Output LVCMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Frequency 25 MHz