Zuhause / Oscillators / DSC1123NL2-100.0000
minImg
DSC1123NL2-100.0000
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
DSC1123NL2-100.0000
Beschreibung:
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series DSC1123
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.63V
Output LVDS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Frequency 100 MHz