Zuhause / Oscillators / DSC1124DI2-100.0000T
minImg
DSC1124DI2-100.0000T
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
DSC1124DI2-100.0000T
Beschreibung:
MEMS OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 42mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Function Enable/Disable
Series DSC1124
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.6V
Output HCSL
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Frequency 100 MHz