DSC2010FI1-A0023
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
DSC2010FI1-A0023
Beschreibung:
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 14SMD
Benutzer handbuch
Frequency - Output 2 -
Frequency - Output 3 -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 23 mA
Frequency - Output 1 4.096MHz, 11.2896MHz
Frequency - Output 4 -
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 35mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Series DSC2010
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 14-VFQFN Exposed Pad
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.6V
Output LVCMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Height 0.035" (0.90mm)