Zuhause / Oscillators / DSC6001MI2A-033.0000T
minImg
DSC6001MI2A-033.0000T
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
DSC6001MI2A-033.0000T
Beschreibung:
MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 1.3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Obsolete
Ratings AEC-Q100
Series DSC60XX
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VFLGA
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Base Resonator MEMS
Frequency 33 MHz