Zuhause / Oscillators / DSC6013HI2B-024.0000
minImg
DSC6013HI2B-024.0000
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
DSC6013HI2B-024.0000
Beschreibung:
MEMS OSC., ULTRA LOW POWER, LVCM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 1.5µA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 1.3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Series DSC60XXB
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VFLGA
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Base Resonator MEMS
Frequency 24 MHz