Zuhause / Oscillators / DSC6102MI2A-074.2500
minImg
DSC6102MI2A-074.2500
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
DSC6102MI2A-074.2500
Beschreibung:
MEMS OSC XO 74.2500MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Obsolete
Ratings AEC-Q100
Series DSC61XX
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Output CMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Frequency 74.25 MHz