Zuhause / Oscillators / DSC6111CE2A-045.1584T
minImg
DSC6111CE2A-045.1584T
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
DSC6111CE2A-045.1584T
Beschreibung:
MEMS OSC XO 45.1584MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 80µA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings AEC-Q100
Series DSC61XX
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VDFN
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Base Resonator MEMS
Frequency 45.1584 MHz