Zuhause / Oscillators / DSC6111HA2B-024.0000
minImg
DSC6111HA2B-024.0000
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
DSC6111HA2B-024.0000
Beschreibung:
MEMS OSC ULP LVCMOS -40C-125C 25
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q100
Function Standby (Power Down)
Series DSC61XXB
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VFLGA
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Output CMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Frequency 24 MHz