DSC612PL3A-012YT
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
DSC612PL3A-012YT
Beschreibung:
2-OUTPUT MEMS CLOCK GEN 25M 0.03
Benutzer handbuch
Frequency - Output 2 32.768kHz
Frequency - Output 3 -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 1.5 µA
Frequency - Output 1 25MHz
Frequency - Output 4 -
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 6mA
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
Series DSC612
Function -
Type XO (Standard)
Package / Case 6-VFLGA
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Output LVCMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Height 0.035" (0.89mm)