Zuhause / Oscillators / DSC6331JA2HB-025.0000
minImg
DSC6331JA2HB-025.0000
Microchip Technology
Produkt-Nr.:
DSC6331JA2HB-025.0000
Beschreibung:
SPREAD SPECTRUM MEMS OSC -0.50%
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -0.50%, Down Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3mA (Typ)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Function -
Series DSC63XXB
Type XO (Standard)
Package / Case 4-VLGA
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Output CMOS
Mfr Microchip Technology
Base Resonator MEMS
Frequency 25 MHz