DSCA31-10
DATAFORTH
Produkt-Nr.:
DSCA31-10
Hersteller:
DATAFORTH
Beschreibung:
SIGNAL CONDITIONER V-IN DIN RAIL
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Input Type Voltage
Termination Style Screw Terminal
Output Range 0 ~ 10V
Output Type Voltage
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Series DSCA
Type Signal Conditioner
Voltage - Supply 15 ~ 30VDC
Input Range (Additional) -
Mfr DATAFORTH
Isolation 1500V
Input Range (Current, Voltage) ±40V