DSF106Q3R0C
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Produkt-Nr.:
DSF106Q3R0C
Beschreibung:
CAP 10F -10% +30% 3V T/H
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.984" (25.00mm)
Tolerance -10%, +30%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Termination PC Pins
Voltage - Rated 3 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 1kHz
Series DSF
Package / Case Radial, Can
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 10 F