DSF407Q3R0
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Produkt-Nr.:
DSF407Q3R0
Beschreibung:
400F 3.0V 35*60
Auf Lager : 118
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Height - Seated (Max) 2.362" (60.00mm)
Tolerance -10%, +30%
Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Termination PC Pins
Voltage - Rated 3 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 3mOhm @ 1kHz
Series DSF
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 400 F