DT050TFT-PTS
Displaytech
Produkt-Nr.:
DT050TFT-PTS
Hersteller:
Displaytech
Beschreibung:
LCD DISP TFT 5.0" 800X480
Benutzer handbuch
Touchscreen Capacitive
Viewing Area 108.00mm W x 64.80mm H
Dot Pixels 800 x 480
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 5" (127.00mm)