DTL1553-3
iNRCORE, LLC
Produkt-Nr.:
DTL1553-3
Hersteller:
iNRCORE, LLC
Beschreibung:
TRANSFORMER MIL PBC
Benutzer handbuch
Inductance -
Series -
Height - Seated (Max) 0.155" (3.94mm)
Mfr iNRCORE, LLC
Turns Ratio - Primary:Secondary 1.25CT:1CT, 1.66CT:1CT
Package Tube
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.930" L x 0.630" W (23.62mm x 16.00mm)