DTM110PW120C8
TDK-Lambda Americas Inc
Produkt-Nr.:
DTM110PW120C8
Beschreibung:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 105W
Auf Lager : 54
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial), Medical
Form Desktop (Class II)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency CE
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 5.51" L x 2.48" W x 1.30" H (140.0mm x 63.0mm x 33.0mm)
Product Status Active
Weight 1.7 lb (780.0 g)
Current - Output (Max) 8.75A
Series DTM110-C8 (110W)
Power (Watts) 105 W
No Load Power Consumption 150mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 39.4" (1.00m)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 12V
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC