DTM110PW190C
TDK-Lambda Americas Inc
Produkt-Nr.:
DTM110PW190C
Beschreibung:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 110W
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization -
Input Type Cord (Sold Separately)
Applications Medical
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency -
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 6.70" L x 2.55" W x 1.52" H (170.0mm x 64.8mm x 38.5mm)
Product Status Obsolete
Weight 1.3 lbs (589.7 g)
Current - Output (Max) 5.8A
Series DTM110-C (110W)
Power (Watts) 110 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized International
Cord Length 41.34" (1.05m)
Efficiency Level V
Voltage - Output 19V
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC