DTS3041A230LG
Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
DTS3041A230LG
Beschreibung:
CLIMATE CONTROL 2500BTU SIDE MT
Benutzer handbuch
Series DTS
Type Air Conditioning Unit
Specifications A/C Unit, 2500 BTU
Shipping Info Shipped from Digi-Key
Mfr Hammond Manufacturing
Package Box
Size / Dimension 10.77" L x 10.05" W x 20.15" H (273.6mm x 255.3mm x 511.8mm)
Product Status Active
Weight 51 lbs (23.1 kg)
Voltage - Input 230VAC