DTS3141A230LG
Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
DTS3141A230LG
Beschreibung:
AIR CONDITIONER 4000BTU SIDE MT
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series DTS
Type Air Conditioning Unit
Specifications A/C Unit, 4000 BTU
Shipping Info Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Mfr Hammond Manufacturing
Package Case
Size / Dimension 15.55" L x 11.50" W x 29.46" H (395.0mm x 292.1mm x 748.3mm)
Product Status Active
Weight 80 lbs (36.3 kg)
Voltage - Input 230VAC