DTS3241A230LG
Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
DTS3241A230LG
Beschreibung:
AIR CONDITIONER 7500BTU SIDE MT
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series DTS
Type Air Conditioning Unit
Specifications A/C Unit, 7500 BTU
Shipping Info Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Mfr Hammond Manufacturing
Package Case
Size / Dimension 15.55" L x 12.77" W x 47.61" H (395.0mm x 324.4mm x 1209.3mm)
Product Status Active
Weight 101 lbs (45.8 kg)
Voltage - Input 230VAC