Zuhause / Pads, Sheets / DTT44-320-320-0.5
minImg
DTT44-320-320-0.5
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
DTT44-320-320-0.5
Beschreibung:
THERM PAD 320X320MM BLUE
Auf Lager : 7
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Usage Multi
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Blue
Backing, Carrier -
Outline 320.00mm x 320.00mm
Material -
Thermal Conductivity 3.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0197" (0.500mm)