Zuhause / Pads, Sheets / DTT44-320-320-3.0
minImg
DTT44-320-320-3.0
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
DTT44-320-320-3.0
Beschreibung:
THERM PAD 320X320MM BLUE
Auf Lager : 13
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Usage Multi
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Blue
Backing, Carrier -
Outline 320.00mm x 320.00mm
Material -
Thermal Conductivity 3.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.118" (3.00mm)