DTT6301A230LG
Hammond Manufacturing
Produkt-Nr.:
DTT6301A230LG
Beschreibung:
AIR CONDITIONER
Benutzer handbuch
Series DTT
Type Air Conditioning Unit
Specifications A/C Unit, 5100 BTU
Shipping Info Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Mfr Hammond Manufacturing
Package Bulk
Size / Dimension 19.49" L x 23.43" W x 17.01" H (495.0mm x 594.0mm x 432.0mm)
Product Status Obsolete
Weight 109 lbs (49.4 kg)
Voltage - Input 230VAC