DV275K3225R2
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
DV275K3225R2
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
DV SERIES 275V 3225 PKG SMD VARI
Auf Lager : 7347
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 387 V
Capacitance @ Frequency 90 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 430 V
Varistor Voltage (Max) 473 V
Series DV
Energy 13J
Package / Case 3225 (8063 Metric)
Mfr Bourns Inc.
Maximum AC Volts 275 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 350 V
Current - Surge 400 A